Marbella Atabe ®
KRONIKI SKRZATÓW czyli Baśń dla dzieci i dorosłych...Recenzja 32

Recenzja Martyny K. z "Recenzje Kiti"

Recenzje-kiti - Recenzja
Recenzje-kiti


"Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek. Cz. 3" Marbella Atabe

wtorek, 7 marca 2023

,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek. Cz. 3" Marbelli Atabe dobrze jest czytać po zapoznaniu się z poprzednimi tomami serii.

W tym wydaniu Marbella wiedziała już, że jej podopiecznemu udało się przeobrazić w chłopca, co było związane z ryzykowaniem przez niego życia. Dodatkowo Amelka musiała skupić się na tym, czy dobru uda wybrać się ze złem, a ta sprawa nie była aż tak oczywista, jak można by się tego spodziewać.

Możliwość zapoznania się z kolejnymi tomami serii raz za razem każdorazowo jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu w jeszcze większym stopniu można zżyć się z ulubionymi bohaterami i w związku z tym cieszę się, że miałam okazję od razu to zrobić. W tym wydaniu również nie zabrakło ilustracji, które w moim odczuciu nie są najpiękniejsze.

Książka także została wydana na sztywniejszych kartkach, co w związku z jej obszernością wpływa na to, że nie jest za lekka. W związku z tym zapoznawanie się z jej kolejnymi stronami świetnie sprawdzi się w zaciszu domowym.

,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek. Cz. 3" Marbelli Atabe w połączeniu z poprzednimi częściami stanowi naprawdę obszerny cykl. Ciekawostki o serii można przeczytać na stronie internetowej autorki: www.marbella-atabe.plMoja ocena: 5/6

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Noave Res

Strona Martyny K. - Facebook

link do oryginału: recenzje-kiti© Copyright

Kroniki Skrzatów ®

  • Autorzy: Marbella Atabe
  • Administrator: Marbella Atabe, Daniel Dagda